Dawid Wita

Dawid Wita Strony Internetowe Social Media
Dawid Wita

cześć! tutaj Dawid Wita😉
Jak Twoja energia?

Jestem konkretnym człowiekiem, dlatego przejdźmy do rzeczy. Siedzę w sieci od kilku lat i pomagam ludziom i markom zaistnieć w świecie.

Jeżeli tutaj jesteś to tylko dlatego, że moje reklamy trafiły w odpowiednie miejsce - trafiły wprost do Ciebie.

Chcesz aby z taką łatwością klienci trafiali do Ciebie? Jestem tutaj po to, żeby Ci w tym pomóc.

Zacznijmy od analizy social mediów, sprawdźmy wizytówki i skupmy się co możemy poprawić i jak zacząć działać aby Cię lepiej było widać i słychać 😉

- ściskam Dawid

Ale pewnie zapytasz kim jestem i dlaczego masz mi zaufać... i to jest dobre pytanie!

Zacznijmy od kim jestem?
Jestem Dawid znam internet od ponad 10 lat, on mnie kształcił i rozwijał. Potrafię wszystko znaleźć i każdego, a ograniczenia nie istnieją 🙂 od dzieciństwa jestem fanem deski w każdym wydaniu. Poza tym cierpię na nadmierną energię, którą zarażam moje towarzystwo. Introwertyk ale z pozytywnym nastawieniem i głową pełną pomysłów. Tak to może być mój opis... a jeżeli chcesz wiedzieć o mnie więcej to dzwoń 🙂 Odbiorę słowami... Dzień dobry! Dawid Wita w czym mogę pomóc?!

Dlaczego masz mi zaufać?
No właśnie nie masz! Jako człowiek czynu przejdźmy do działania i niech wyniki pokażą, że warto. Po co zbędnie mydlić oczy, trzeba być sobą i dawać siebie 🙂 Ja tak robię i jeżeli pasujesz do mnie to damy radę! W przeciwnym wypadku... miło było poznać!

Co mogę zrobić dla Ciebie?

Prowadzenie fanpage firmy
Brak czasu nie pozwala Ci prowadzić profilu w social media? Nic straconego! Napisz bądź zadzwoń a ustalimy w jakim kierunku możemy iść.

Stworzenie wizytówki Google
Widoczność w sieci jest bardzo ważna! Dlatego zadbaj o swoją stronę wizytówkę, szczególnie lokalnie. Nic tak nie sprawdza się w jak wizytówka w google plus odpowiednie oznaczenia na mapie.

Stworzenie strony biznesowej
Prowadzisz firmę bez strony internetowej? Chcesz to zmienić? Napisz! Przegadamy to i zastanowimy się czy w przypadku Twojego biznesu warto posiadać własną stronę internetową.

[jr_instagram id="1"]